Kontakt

Fasit%20Regnskap%20Bryne-3949-HDR-Pano%20web

Kontakt

Fasit Regnskap


Fasit Regnskap holder til sentralt på Bryne, og har derfor nærhet til våre kunder over hele Jæren, fra Egersund i sør til Gjesdal i øst og Sandnes og Stavanger i nord.

Vil du vite mer om hva Fasit Regnskap kan tilby? Mail oss på post@fasitregnskap.no, ring daglig leder Tommy Undheim på 918 39 454, eller kom innom våre kontorer i Hulda Garborgs vei 6 på Bryne.

Våre priser

Hulda Garborgs veg 6
4344 BRYNE
 

Fasit Regnskap



Vi er et selskap som jobber for at kundene skal lykkes. Vi har opparbeidet oss erfaring med bedrifter fra mange ulilke bransjer.

Våre priser


Hulda Garborgs veg 6
4344 BRYNE
 
tommy
Tommy E. Undheim
Autorisert regnskapsfører

Tlf  918 39 454
tommy@fasitregnskap.no
elise
Elise Tjetland
Autorisert regnskapsfører

Tlf 922 95 458
elise@fasitregnskap.no
 
janne
Janne Wathne
Regnskapskonsulent

Tlf  975 96 432
janne@fasitregnskap.no
kari
Kari Sikveland
Regnskapskonsulent

Tlf  959 29 283
kari@fasitregnskap.no
Kenneth Sirevåg
Regnskapskonsulent

Tlf  412 43 027
kenneth@fasitregnskap.no
Marita Midtun Finstad
Autorisert regnskapfører

Tlf  452 47 164   
marita@fasitregnskap.no
Fasit%20Regnskap%20Bryne-3909-Edit%20web
Tommy E. Undheim
Autorisert regnskapsfører

Tlf  918 39 454
tommy@fasitregnskap.no
Fasit%20Regnskap%20Bryne-3879-Edit%20web
Kari Sikveland
Regnskapskonsulent

+47  959 29 283
kari@fasitregnskap.no
Fasit%20Regnskap%20Bryne-3829-Edit%20web
Janne Wathne
Regnskapskonsulent

Tlf  975 96 432
janne@fasitregnskap.no
Fasit%20Regnskap%20Bryne-3873-Edit%20web
Ingunn Ree
Regnskapskonsulent

Tlf  994 97 274
ingunn@fasitregnskap.no
tommy

Tommy E. Undheim

Autorisert regnskapsfører

Tlf  918 39 454
tommy@fasitregnskap.no
ingunn

Ingunn Ree

Regnskapskonsulent

Tlf  994 97 274
ingunn@fasitregnskap.no
janne

Janne Wathne

Regnskapskonsulent

Tlf  975 96 432
janne@fasitregnskap.no
kari

Kari Sikveland

Regnskapskonsulent

+47  959 29 283
kari@fasitregnskap.no
logo%20footer-02-01
Hulda Garborgs veg 6, 
4344 Bryne
+47 918 39 454
post@fasitregnskap.no
rn-logo